Skocz do zawartości
loljuxd

cs:go Niski Trust Factor a VACNET

Rekomendowane odpowiedzi

NISKI TRUST FACTOR A VACNET - INTERPRETACJA

W tym temacie, przedstawię wam prawdopodobne działanie Trust Factor'a oraz systemu VACNet, przez który twoje konta, posiadają niski Trust Factor.

Przedstawione poniżej informacje, zaczerpnięte są z różnych, zagranicznych stron, dotyczących gry Counter-Strike: Global Offensive.

 

To co właśnie przeczytasz, nie musisz brać na poważnie, jest to tylko interpretacja, tego jak może działać system VACNET & Trust Factor.

 

TRUST FACTOR

Jak wszyscy dobrze wiemy, większość graczy jest przekonana, że czynniki takie jak: (rekomendacje, level steam, zgłoszenia za oszustwa, nowe konta) wpływają na nasz Współczynnik Zaufania.

Ale czy na pewno?

 

VACNET

W głównym folderze steam, możemy znaleźć folder "userdata", który gromadzi dane (gier,ustawień) z kont na które kiedykolwiek się logowałeś.

Każdy folder ma swój jedyny oraz niepowtarzany numer, który możemy znaleźć w trade linku każdego konta.

Dosłownie każde konto, do którego się logowałeś na swoim komputerze, posiada swój własny folder.

 

Co jeżeli VACNet wie, że na danym koncie dostałeś blokadę VAC / Overwatch i zapisuje to we własnej chmurze?

 

Zdjęcie interpretacji działania systemu VACNET:

 

VACNET.thumb.png.c13bab76c418c89ce7828189dd199572.png

 

Używają twoich starych kont, do ustalenia poziomu Trust Factor dla twoich nowych / innych kont.

Jeżeli będziesz postępować zgodnie ze schematem, zakładając że cheatujesz, spełniłbyś już wszystkie kryteria, w tym:

 

 Zostałeś już zbanowany jako cheater. [ Konto numer 1 ]

Kupiłeś nowe konto, co oznacza że konto otrzyma atrybuty innych poprzednich kont [ Konto numer 2 ]

Masz słaby Trust Factor (wiele reportów na Twoim koncie, dziwne rzeczy działające na twoim komputerze, szybkie reakcje myszką, zbyt częste strzelanie przez ściany, wszystko co jest dziwne) [ Konto numer 3 ]

 

JAK VACNET MÓGŁBY IDENTYFIKOWAĆ TWOJE INNE KONTA

Oto najprawdopodobniejszy sposób, przez który mogą określić z jakich kont korzystałeś wcześniej, mogliby użyć tego folderu poniżej.

Ten folder służy do przechowywania danych Twojego konta, w ten sposób mogą one połączyć twoje konta razem.

 

USERDATA.thumb.png.3d65223be2299a31a8c0858ae641b584.png

 

DLACZEGO MOGLIBY UŻYWAĆ TEGO FOLDERU DO POŁĄCZENIA TWOICH KONT?

Istnieje coś takiego jak "Ręczny Ban". Ręczny Ban ma miejsce wtedy, gdy pracownik Valve ręcznie zdecyduje się na zbanowanie z jakiegokolwiek powodu,

dowodem na to są boty handlowe, które były cały czas blokowane ze stron hazardowych.

 

Niektóre dowody dotyczące "Ręcznych Banów"

Kliknij Tutaj aby przejść na dyskusję z Reddit

 

347621478_RczneBany.thumb.png.3cacd4bbf71f59c421209743c537aaab.png

 

Myślę że temat się spodoba 🙂

Pozdrawiam ~ loljuxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe że tak, nie wiadomo, można potestować. Temat to jedna wielka dyskusja, więc zapraszam do pozostawienia swoich teorii 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To byłoby głupie, wystarczy usunąć folder lub zrobić formata i po problemie. Chociaz z drugiej strony to jest Valve i nie zdziwilbym się gdyby ten cały vacnet w ogóle nie działał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Wszystko wskazuje na to że trustfactor system i vacban system nie działają należycie stąd często czerwony współczynnik zaufania nawet u czystych graczy... mam na to wiele przykładów.  

Folder userdata usuwany, csgo reinstalowany nic to nie daje.

Cokolwiek wiecie w tym temacie napiszcie, próbuję naprawić współczynnik zaufania ok pół roku ale coś mi się wydaje że jest to nie do naprawienia więc chyba będę kończył swoją wieloletnią przygodę z counter strike.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja gram 1 rage mm dziennie na non prime i w enemy nie ma haxow. Zwykle konto bez niczego ale 50 lvl steam. A gram na mainie tylko legit to rangi sup/ge same kręciołki. Wszystko to jest dziwne.


Edytowane przez numberpro3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na aktualnym komputerze, na którym loguje się na konto główne, byłem zalogowany tylko na jednym innym koncie z banem VAC. Jednak już od około 4 lat korzystam tylko z jednego, czystego konta. Gram sporadycznie jakieś 2-3 wieczory w miesiącu lub rzadziej, również z odpałami. Dopóki jednak gram ze znajomym legit, to nie trafiam na kręciołów w ogóle, tak rzadko że nie jestem w stanie podać żadnej przybliżonej daty. I hej, u mnie ranga supreme a nie gold nova, kiedy nie zagram to nikt się nie kręci.

 

PS. Usunięcie folderu to chyba pomysł, na który by wpadło nawet dziecko. Ale w przypadku jeżeli rzeczywiście chociaż sam folder steama jest synchronizowany z chmurą valve, to ślady po naszym cheatowaniu nie znikną nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

loljuxd

Jest tak jak pisałem czyli niesprawne pseudo systemy od grubego gabena który liczy złotówki a my gracze jesteśmy dla niego jedynie cyferką szkodaa natomiast że ten system jest nie sprawny bo gdyby był sprawny dobierało by mecze np pod kątem godzin w csgo czy ilości rozegranych meczy (nie ma nic z tym wspólnego) ... najwięcej osób poszkodowanych jest tych sprawiedliwych czyli czystych którzy nigdy nie czitowali a mają tragiczny trustfactor i trafiają na samych brudasów "nie obrażając co poniektórych ja jestem przeciwnikiem i zdaje sobie sprawę z tego że to forum jest głównie poświęcone waszym softom itp itd" w żadnym wypadku nie powinno układać meczy komuś kto nigdy nie czitował właśnie tak jak układa czyli z najgorszym brudem .... Jak ktoś gra czysto niech go wrzuca do czystego worka a kto czituje czy czitował wg mnie zawsze będzie czitował czyli zawsze będzie brudasem bo jak raz mu się spodobało to będzie oszukiwał nadal takiego powinno wrzucać zawsze do brudnego worka ze wszystkimi hvh rage i innymi, tam jest ich miejsce i niech sobie czitują do woli nawet sobie róbcie salta i stawajcie na głowie - z tego co widzę to się sprawdza że jak ktoś raz czitował i dostał vaca zakłada drugie konto które często po jakimś czasie również vaca dostaje, może jakiś 1% raz poczituje i stwierdzi że to jest błąd i brak przyjemności z gry (mądry człowiek szanuję). 

 

                                                                                                                                                                                     numberpro3

 

Nic nie jest dziwne, akurat chyba jedynie pod tym kątem działa dobrze ten system, jeżeli na jednym czitujesz a na drugim grasz czysto to po co czitujesz, wiedz jedno za jakiś czas na obydwóch kontach będziesz miał dno i samych kręciołków tak jak na tym pierwszym koncie (trust przechodzi z konta na konto) kupisz kolejne z dobrym trustfactorem, trochę pograsz na Twoim PC gdzie używane były różne fikołki nawet w przeszłości to już nigdy nie zaznasz gry czystej na zielonym trustfactorze. Więc co za tym idzie ..... 

 

1) Nowy dysk twardy z folderem userdata

2) Być może nowe IP/router

 

Nie mam zielonego pojęcia, tak jak napisałem pół roku walczę z tym i nikt nie zna odpowiedzi a support jest bezradny - rozkładają ręce a ich odpowiedz jedynie brzmi :  trzeba kontynuować grę i pozostać dobrym członkiem steam takich maili pisałem z 20 może 30, wszędzie odpowiedz jest ta sama a jak zapytałem dlaczego trustfactor i vac system jest nie sprawny, dlaczego ludzie którzy grają po 2 lata na wallhacku mają najwyższy współczynnik zaufania i brak bana o tym już nie wspomnę że vac to jest dziecinada a gracze którzy nigdy nie czitowali mają dno a nie współczynnik zaufania - oczywiście brak odpowiedzi i cisza po czasie "twój temat został zamknięty i rozwiązany" w razie pytań zapraszamy do otwarcia nowego tematu :) kpiny ? tak kpiny trochę rozwinąłem wątek ale to wszystko są kpiny CSGO faktycznie umarł razem z grubym gabenem na czele któremu pisałem 5 miesięcy temu na skrzynkę pocztową bo też ma maila, do jego ludzi również nikt nic nie odpisał.

 

Jeszcze pod innym kątem próbuję ustalić przyczynę tej żenady ale już prawie wszystko sprawdziłem, dwie sprawy mnie nie pokoją jeszcze być może to ma wpływ na tak chory współczynnik zaufania i z tego co zauważyłem może to być przyczyną.

 

Ostatni miesiąc :

 

1) Brak banów brak kicków - nie pomaga.

2) Zdobycie ok 150 rekomendacji profilu od gracza - nie  pomaga

3) Często w przeszłości zostawiałem CS włączonego na noc gdzie godziny się nabijały (ponoć dużo godzin też ma wpływ na trustfactor) - ostatni miesiąc 10 godzin w ostatnich dwóch tygodniach - nie pomaga.

4) Robię dużo overwatchy za co dostaję nagrody PD - nie pomaga.

5) Przerwa od gry ponad miesiąc czasu do wyzerowania rangi - kiedyś pomogła jak spadłem do żółtego trustfactora który otrzymałem za zabijanie swoich (griefing) wróciłem do najwyższego współczynnika po przerwie, dla przypomnienia mamy 3 współczynniki ufności zielony, żółty i czerwony ale nie oznacza to że żółty współczynnik nie będzie czerwonym dla kogoś albo odwrotnie, czerwony może być dla kogoś żółtym - trochę tego jest ... generalnie jeżeli komuś w poczekalni wyskakuje że mamy czerwony współczynnik zaufania czy nawet żółty już możemy się zacząć martwić swoim kontem.

 

TA SPRAWY MNIE ZASTANAWIAJĄ:

 

1) Dobry współczynnik zaufania straciłem około 6 miesięcy temu co jeszcze wtedy robiłem poza handlem skinami skupywałem konta na allegro w dobrych cenach po czym boostowałem je ręcznie "grałem oczywiście bez żadnych wspomagaczy" do jakiejś tam rangi i sprzedawałem na allegro, sprzedałem ogólnie niewiele, może z 10 kont. Z tego co pamiętam na dwóch sprzedanych kontach od  razu dzień/dwa po zakupie kupujący dostał BANA - najwidoczniej kupił konto żeby sobie poczitować i mogło to przejść na mnie, mój PC został oflagowany przez valve albo i folder o którym wcześniej wspominaliśmy gdzie miałem kilka kont moje i te do sprzedaży, w jednym worku mogło się zrobić brudno przez klienta który kupił ode mnie konto i został zbanowany na "jego komputerze" Patrzcie jak to wszystko jest zle zrobione przecież na moim komputerze nigdy nie było czitów i wygląda na to że zostałem oflagowany przez tych cziterów - czyż to nie jest żenujące? czerwony trustfactor to jest tak jakby ukryty vacban wyszukuje Ci najgorsze mecze z możliwych na całej platformie csgo. . 

 

2) W ostatnim czasie na koncie steam miałem uwaga "10" dziesięć tysięcy złotych, obrotu na rynku mam naprawdę bardzo dużo. Robię multum transakcji co powinno pomóc takiemu współczynnikowi przecież sam Gruby pisał oficjalnie że na to zwraca największą uwagę - nie pomaga.

 

 Dziennie jestem na stronie bitskins.com gdzie kupuję, sprzedaję i wymieniam przedmioty, również co dobę wchodzę na stronę izicase.pl gdzie jest bonus i czasami coś drobnego za free wypadnie. Chyba to jedynie pozostaje jeżeli chodzi o cały temat. Jeżeli ktoś coś ma w tym temacie proszę pisać, nawet zapłacę aby dojść do tego co jest przyczyną tak biednego trustfactora i za jakie grzechy muszę tak cierpieć ?? Nie będę konta zmieniał bo po pierwsze mam 400 znajomych z którymi lata grałem a po drugie jest to konto z pierwszych dni powstania valve i platformy steam.

 

 

 

Czekam na jakieś informacje od WAS. Miłego wieczorku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Edytowane przez DDR24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Po to postuję temat i specjalnie się zarejestrowałem na to forum być może będzie ktoś w stanie pomóc. Wg mnie nie da się tego naprawić chyba żeby spróbować zrobić rok przerwy i zupełnie wszystko wyzerować może to wszystko jest poukładane czasowo czyli nie grałem z żadnym cziterem w teamie nie zabijałem swoich, grałem czysto (czyli w ogóle nie grałem) bo mam przerwę po tym czasie sprawdzić być może valve w domysłach ma to tak poukładane czasowo tak samo jak czasowe bany i inne.

 

Wg mnie nie, wg valve które nie dało nawet ludzkiej odpowiedzi na moje pytania kontynuacja gry i bycie pozytywnym członkiem społeczności steam valve twierdzi że się da jednoznacznie nie odpowiadając na podstawowe pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie zrozumiałem troche ostatniego zdania, ale może gdybyś na owym koncie grał fer, udzielal sie na spolecznosci steam to trust factor by ci sie poprawil. Co do tego słyszalem kiedyś że inne gry też wpływają na trust factor tak samo to czy masz vaca ale nie w cs go tylko w innej gierce lub to czy sie udzielasz na społecznosci itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie te wszystkie podpunkty, dzięki którym niby można podbić trust factor, są po prostu bezsensu.

Większość graczy to robiło, robi a i tak dalej mają słaby trust factor.

 

Możesz wydać milion złotych na gry, a i tak to nic nie da.

Ludzie którzy kupowali gry i mają po 1000+lvl steam, również mają słaby trust.

 

Nawet niektórzy profesjonalni gracze mają słaby trust factor, z tych wyższych teamów, gdzie ich konta są zweryfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Regulamin. Polityka prywatności