Skocz do zawartości

Wytypuj wynik meczu Polski z Francją i wygraj subskrypcje CSH External VIP Project

WALDEk
# CSH External VIP Project

Masz dosyć problemów z czynnikiem zaufania w CS2 lub notorycznymi banami?

Sprawdź CSH External VIP Project.

Więcej informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 😊

Zapraszam do udziału w konkursie, który polega na wytypowaniu wyniku meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022

Polska 🇵🇱  -  🇫🇷 Francja

Do wygrania jest miesięczna subskrypcja czita CSH External VIP Project

Zasady

Osoby które odgadną końcowy wynik meczu wezmą udział w losowaniu

Liczy się wynik końcowy meczu regulaminowego czasu gry oraz gdy będzie potrzeba to dogrywki

Odpowiadać w temacie może każda osoba zarejestrowana na forum

Nagroda oczywiście zostanie wysłana zwycięzcy drogą mailową 😉

W temacie możemy odpowiedzieć tylko raz

Swoje predykcje można podawać do godziny 16:00

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ZSGKelner napisał:

Czyli cały wynik końcowy to mecz czyli 90 minut + doliczone minuty + dogryka 2x 15 minut jeśli tak to 2-1 dla Polski

Dokładnie tak. Chodzi o końcowy wynik meczu. Bez ewentualnych rzutów karnych w przypadku remisu po dogrywce 😄